OHSAADivision I Sectional at Mansfield
Top 4 from each weight class will advance to the District at Cleveland State University
2. Fremont Ross 184.5, 5. Findlay 121.5, 9. Lima Senior 30

Brackets | Complete Results | Team Scores

District Qualifiers:
106: 2. Lamonte Chapman, Fremont Ross; 4. Boston Dubocq, Findlay
113: 1. Trayvion Scott, Fremont Ross
120: 3. Joey Staschiak, Findlay
126: 1. Justin Jolliff, Findlay; 2. Rico Puente, Fremont Ross
132: 4. Ethan Hetrick, Fremont Ross
138: 1. Tyler Grine, Fremont Ross
145: 1. Jimmy Staschiak, Findlay; 4. Garrett Barth, Fremont Ross
152: 1. Jordan Weissinger, Fremont Ross
170: 4. Stefan Johnson, Fremont Ross
182: 4. Kieler Foster, Fremont Ross
195: 3. Bryce Moreno, Fremont Ross
220: 2. Dewey Lee, Findlay

Division I Sectional at Clay
Top 4 from each weight class will advance to the District at Cleveland State University
1. Clay 273.5, 2. St. John’s Jesuit 227, 5. Whitmer 109, 10. St. Francis de Sales 21

Brackets | Complete Results | Team Scores

District Qualifiers:
106: 2. Tim Marshall, St. John’s Jesuit; 3. Chris Brown, Whitmer; 4. Mason Jaquillard, Clay
113: 1. Nick Henneman, Clay; 2. Jeff Williams, St. John’s Jesuit; 4. Blaike Ellis, Whitmer
120: 1. Garret Anderson, Clay; 2. Jack Meinke, St. John’s Jesuit; 3. Noah Wolfe, Whitmer
126: 1. Jimmy Turner, St. John’s Jesuit; 2. Nate Cousino, Whitmer; 3. Jurry Taalib-Deen, St. Francis de Sales
132: 1. Calixtro Mondragon, Clay; 2. Brendan O`Brien, St. John’s Jesuit
138: 1. Richie Screptock, Clay; 4. Keavon Thomas, Whitmer
145: 2. Mike Ummell, Clay
152: 1. Lorenzo LeVally, Clay; 3. Ivol Caudill, St. John’s Jesuit
160: 1. Andy Howard, Clay; 3. Richard Anderson, St. John’s Jesuit
170: 1. Andrew Jewell, St. John’s Jesuit; 4. Hunter McNutt, Clay
182: 1. Hunter Baum, St. John’s Jesuit; 3. Kevin Witt, Clay
195: 1. Matt Stencel, Clay; 2. Mustafa Mustafa, Whitmer; 3. Branden Jackson, St. John’s Jesuit
220: 1. Tyler Koester, Clay; 2. Brett Seymour, Whitmer; 3. Matt Padanilam, St. John’s Jesuit
285: 1. Nick Daly, Clay

Division II Sectional at Oak Harbor
Top 4 from each weight class will advance to the District at Mansfield Senior
1. Central Catholic 210

Brackets | Complete Results | Team Scores

District Qualifiers:
106: 1. Josh Venia, Central Catholic
126: 3. Rosendo Beltran, Central Catholic
138: 1. Nate Hagan, Central Catholic
152: 1. Josh Mossing, Central Catholic
160: 2. Richard Jackson, Central Catholic
170: 3. Colin Kaucher, Central Catholic
182: 2. Lucas Beauch, Central Catholic
195: 2. Michael Gregory, Central Catholic
285: 1. JQuan Fisher, Central Catholic